Patarimai besirenkantiems naują butą

Nauji butai statomi daugelyje Lietuvos miestų, tačiau sostinėje jų statoma daugiausia, todėl ieškantys sau naujų namų randa didelį pasirinkimą. Daugeliui naujas butas Vilniuje yra puikus pasirinkimas, juk čia tiek daug darbo vietų, pramogų vietų, vaikų darželių ir mokyklų. Kiekvienas gyvenantis sostinėje turi puikias galimybes turiningai gyventi, o tam, kad čia gyventi reikia tinkamo buto.

Butai gyvenantiems VilniujeRenkantis butą daugelis turi apgalvoti labai daug klausimų, juk retai kuris žmogus tik sugalvojęs iškart perka pirmą pasitaikiusį butą. Nekilnojamojo turto pirkimas yra labai atsakingas žingsnis, todėl reikia gerai pagalvoti ar tai tikrai yra tinkamas pirkinys. Pirmiausia pagalvokite, kokią sumą pinigų galite mokėti. Visi žinome, kad butai sostinėje nėra pigūs, todėl suma bus nemaža. Reikėtų pagalvoti, kurioje miesto vietoje norite gyventi ir pagal vietą pasitikslinti, kokia yra vidutinė rinkos kaina pasirinktame rajone ir panašios statybos butų. Tai reikalinga tam, kad nepermokėti. Permokėjimas dažniau pasitaiko tokiais atvejais, kai perkama iš ten gyvenusių žmonių, nes žmonės patys įsivertina savo buto kainą ir tą sumą parašo skelbime. Dažniausiai tokia kaina būna neadekvati ir už senos statybos butą norima tiek pat ar daugiau, nei už naujos statybos butą tame pačiame rajone. Perkant iš statytojo naują butą dažniausiai kainos būna apskaičiuotos tinkamai ir atitinka vidutinę rinkos kainą. Taigi, perkant butą reikėtų ne tik nusistatyti kainą, kurią galite mokėti, bet ir sužinoti ar ta kaina, kurios prašo pardavėjas yra adekvati. Taip pat galvojant apie pinigų sumą, kurią sumokėsite už butą reikia pridėti papildomas išlaidas dokumentų tvarkymui, remontui (jei perkama be pilnos apdailos) ir pan.

Kai jau žinoma suma už kurią galite pirkti butą, turite išsirinkti tinkamą vietą. Žinoma, daugelis kainos nustatymo metu jau turi pasirinkę vieną ar du rajonus, kur nori gyventi, tačiau reikia atidžiai įvertinti ar naujas butas Vilniuje bus tikrai patogioje vietoje. Patogi vieta suprantama skirtingai, juk visų poreikiai ir gyvenimo būdas skiriasi. Vienokia vieta gali būti patogi šeimai su mažamečiais vaikais ir visai kita jaunuoliui, kuris čia dirba bei studijuoja.

Naujo buto pirkimas yra rimtas sprendimas, todėl reikia viską labai gerai apgalvoti. Tinkama vieta labai svarbi. Taip pat svarbu ir tai, kad įsigytumėte kokybišką butą bei nepermokėtumėte už šį pirkinį. Gyvenimas naujuose namuose turi teikti džiaugsmą ir leisti patogiai gyventi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>