5 geriausi patarimai, kaip pirkti žemės ūkio techniką

PresaiŽemės ūkio technikos pirkimas gali būti bauginantis procesas naujiems ar atsitiktiniams ūkininkams. Gali atrodyti, kad prieš perkant reikia apgalvoti daugybę dalykų ir užduoti daugybę klausimų. Per pastaruosius metus turėjome garbės dirbti su dešimtimis naujų ir patyrusių ūkių savininkų, kurie pasinaudojo mūsų ekskursijų po gamyklas grafiku. Per šiuos vizitus pastebėjome, kad naujiems pirkėjams kyla keletas dažniausiai užduodamų klausimų, todėl šiuos patarimus sudėjome į trumpą vadovą, kuris padės jums priimti užtikrintus sprendimus perkant žemės ūkio techniką. Ruloniniai presai ir kita žemės ūkio technika.

Kuo skiriasi traktorius, vejapjovė ir smulkintuvas?

Tai tik keletas iš daugelio dažnų klausimų, kuriuos užduoda nauji ūkininkai, svarstantys apie naujos technikos įsigijimą. Naujų darbų sąrašai jau pildosi tyrimais ir pirkinių sąrašais. Išskyrus dydį ir spalvą, tarp šių mašinų nėra daug skirtumų. Visos jos skirtos dirbti su žemės ūkio augalais ir žolėmis. Vejos pjovimo mašinos paprastai yra universaliausios, su tokiomis galimybėmis kaip mulčiavimas, maišymas į maišus ir pakraščių apipjaustymas. Kai kurie traktoriukai gali turėti priekinį krautuvą arba purkštuvo siją, kurie gali būti naudingi žolėms arba dideliems žemės ūkio augalams, kurie yra per sunkūs, kad juos būtų galima perkelti grėbliu. Smulkintuvai skirti lapams ir kitiems smulkiems daiktams valyti.

Kaip nuspręsti, kokios markės traktorių pirkti?

Renkantis tinkamą traktoriaus prekės ženklą reikia daug ką apsvarstyti. Nors visi prekių ženklai atliks tam tikrą darbą, kai kurie prekių ženklai geriau tinka skirtingiems darbams. Vieni prekių ženklai geriau tinka bendrosios paskirties darbams, kiti – siauros paskirties darbams, pavyzdžiui, lauko pasėliams ar ganykloms. Taip pat norėsite nustatyti savo biudžetą, nes jis turės įtakos tam, kokį prekės ženklą pasirinksite. Be prekės ženklo, taip pat norėsite nustatyti, kuris traktorius geriausiai atitinka jūsų poreikius. Ar tai traktorius, kuris padės jūsų verslui augti ir plėstis, ar traktorius, kurį naudosite pajamoms gauti ir šeimai išmaitinti? Norėsite pagalvoti apie traktoriaus paskirtį, kam jis skirtas ir kaip jis tinka jūsų bendrai veiklai. Šis sprendimas taip pat turės įtakos tam, kaip laikysite traktorių ir kaip jį prižiūrėsite bėgant metams. Jei perkate naudoti verslui, galbūt norėsite įsigyti traktorių, kuris gali būti talpesnis, nei tuo atveju, jei jį pirktumėte tam, kad padėtumėte išmaitinti šeimą.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>