Kaip rasti geriausius antakių dažus?

Ko ieškoti antakių spalvoje?

Antakiu dazaiVienas svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti ieškant geriausio antakių makiažo, yra spalva. Jei turite tamsesnį odos atspalvį, jums gali būti sunku rasti antakių dažų, kurie atitiktų jūsų natūralią spalvą. Jie gali išeiti per šviesūs arba per oranžiniai, todėl bus labai pastebimi. Nors yra daug įvairių prekių ženklų, skirtų spalvotiems žmonėms, ne visada lengva rasti tinkamą spalvą. Šios problemos galite išvengti, jei suprasite, ko ieškoti antakių spalvai. Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį, kad antakių spalvos naudojamos ne tik antakiams. Jais taip pat galite užpildyti išretėjusius galvos plaukus. Jei turite šviesesnį odos atspalvį, jums gali būti lengviau rasti tinkamą spalvą. Gali būti naudinga žinoti, kad geriausi antakių dažai būna dviejų skirtingų tonų. Šviesesnė spalva naudojama, jei norite paryškinti natūralius antakius. Tamsesnė spalva naudojama, jei norite nukreipti dėmesį nuo antakių.

Geriausi pagrindai tamsiai odai

Kai reikia rasti geriausius tamsiai odai skirtus makiažo pagrindus, galite rinktis iš daugybės variantų. Daugelis pagrindų būna kelių skirtingų odos atspalvių. Geriausia išbandyti kelias skirtingas spalvas, kad rastumėte geriausiai jums tinkančią. Jei turite tamsesnį odos atspalvį, gali būti sunku rasti pagrindą, kuris tiksliai atitiktų jūsų spalvą. Laimei, dauguma pagrindų būna įvairių spalvų. Todėl galite rasti spalvą, kuri būtų pakankamai artima jūsų natūraliai spalvai, kad ji nebūtų pastebima. Norint rasti geriausią tamsiai odai tinkantį makiažo pagrindą, gali tekti šiek tiek paeksperimentuoti. Galbūt norėsite išbandyti kelis skirtingus prekės ženklus, kad pamatytumėte, kuris geriausiai tinka jūsų odos tipui ir atspalviui. Radę tinkamą makiažo pagrindą, norėsite įsitikinti, kad juo tinkamai rūpinatės. Svarbu, kad makiažo pagrindas būtų uždengtas uždarytame inde, kad ant jo nesikauptų bakterijos. Taip pat turėtumėte įsitikinti, kad prieš liečiant makiažo pagrindą nusiplaunate rankas. Priešingu atveju bakterijos nuo jūsų rankų pateks ant jūsų pagrindo! Geriausi antakiu dazai ir specialistės patarimai.

Geriausi akių pieštukai tamsiai odai

Kaip ir kalbant apie geriausius tamsiai odai skirtus makiažo pagrindus, taip ir ieškant geriausių tamsiai odai skirtų akių pieštukų turite keletą galimybių. Galbūt norėsite pradėti nuo to, kad išsiaiškintumėte, kokia spalva jums labiausiai tinka. Dauguma akių pieštukų būna įvairių spalvų. Idealiu atveju norėtumėte rasti pieštuką, kuris būtų pakankamai artimas jūsų natūraliai akių spalvai, kad ji nebūtų pastebima. Geriausia pradėti nuo tamsios spalvos pieštuko, o paskui šviesesne spalva paryškinti akių vietas. Svarbu nepamiršti, kad daugelis akių pieštukų yra nesutepančių spalvų.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>