Prekės kūdikiams: apie ką gal nepagalvojote

Gimstantis vaikas pareikalauja ne tik daugybės laiko jo priežiūrai, bet ir išlaidų, nes tenka pirkti įvairių daiktų, kurių iki tol namuose nebuvo, pavyzdžiui, prireikia vaikstynes. Kaip atrodo prekių pirkimas, kai gimsta kūdikis?

Prekės iki gimstant vaikui atrodė paprastos

Pirmoji vaikštynėPirmiausia visi pasakytų, kad nuo vaikstynes niekas nepradeda – pirmiau tenka pirkti labai daug įvairių kitų ir kitokių prekių. Kokios jos? Tai tikras vaikystės kraitelis. Dažniausiai prieš gimstant, mamos ima skaityti internete visokius patarimus, ko reikės. Štai mama Asta sako, kad ji taip ir darė: „Kai sužinojau, kad laukiuosi, buvo gera, bet tuo pačiu iškart smegenys tarsi persiprogramavo ir ėmė ieškoti prekių vaikams. Anksčiau aš laisvalaikiu internete pirkdavau sau drabužius ir papuošalus, o čia staiga taip viskas persirikiavo ir aš ėmiau ieškoti visokių dalykų būtent vaikams. Pirma skaitydavau forumus, kur kitos mamos pasakodavo, ką ir kada jos perka, sužinojau, kad iš tiesų tam vaikui reikia begalės visokių prekių. Kad reikės lovelės, tai žinojau ir anksčiau, o čia dar paaiškėjo, kad reikia visokių pientraukių, buteliukų, sauskelnių, kai akcija būdavo, prisipirkdavau, ir kitų dalykų. Tačiau kažkaip, kai laukiesi, tai galvoji daugiau apie tai, ko reikia vat tai pačiai pradžiai, o ką paskui daryti, kai jau tą vaiką turi, tai kažkaip net neaišku“, – dalijasi prisiminimais Asta.

Apie ką nepagalvojo iki gimstant

Tad kokie tie pirkiniai, kurių prireikia, gimus vaikui? Asta sako: „Na, reikia visko, ir reikia paeiliui. Atrodo, nuperki kažką, kelias dienas ramu, tada supranti, kad reikia dar kažko. Dabar mes vėl laukiame siuntos. Naujausias pirkinys – vaikstynes dvyniams, nes neturėjome. Bet šiaip tenka pirkti nuolat visokius dalykus. Drabužėliai ima greitai „trauktis“, nes kūdikiai greitai auga. Dar kai turi dvynukus, tai visko visada po du reikia pirkti. Taip pat reikia batukų. Iki tam tikro amžiaus jų nereikia, paskui prireikia ir jau reikės visą gyvenimą. Reikia visokių lavinamųjų prekių, žaislų. Aišku, visi sveikina ir siunčia savo žaislus, neša, bet tu žinai, kad pavyzdžiui reikia visai kitokių. Ne lėlės Barbės su didele krūtine ir mini suknele, o pažintinio žaidimo, mokančio atskirti spalvas. Tad pirkti yra tikrai ką, džiaugiuosi, kadtai galima daryti internete, nes ten smagiau apžiūrinėti vaikų prekes, o ir atvežimas, pristatymas visas yra puikus“, – sako jauna mama.

#1$ komentaras

  1. Elenute

    Aš tai dažniausiai savo mažyliui siunčiuosi drabužėlius ir kitus reikmenis iš Vokietijos: https://www.siuskpigiau.lt/siuntu-pristatymas-i/tarptautines-siuntos/vokietija/siuntu-pristatymas-i-vokietija Esu paskaičiavusi, kad man taip pigiau išeina. Juk visi nori rasti kokybiškiausią prekę už priimtiniausią kainą. Kartais tikrai geriau atsisiūsti iš kitos šalies ir džiaugtis kokybiška preke.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>