Radiniai miške

Po to, kai pasiskelbėme, kad perkame miska, sulaukėme labai daug klausimų apie tai, ką tame miške radome. Iš tiesų, dar nebuvome nė lopinėlio to ploto įsigiję, kai klausimai pabiro. Taigi, iš pradžių net atrodė tai kažkaip keista – juk mes perkame mišką, o ne kažkokį radinių biurą. Ir visgi, paaiškėjo, kad iš tiesų miške galima tikėtis surasti pačių įvairiausių dalykų.

Šiukšlės

Kelionė į miškąPirma dilema buvo dėl šiukšlių. Kaip viską išvalyti? Atrodė, kad perkame miska, bet nusipirkome ir krūvas šlamšto. Net nemanėme, kad tokia graži vieta gali būti tokia užteršta. Tačiau iš tiesų nuolat vaikštant tame hektare mes vis sulaukdavome vienokių ar kitokių radinių. Norėjosi kone atsivežti sunkvežimį ir į jį pradėti viską krauti. Net įdomu pasidarė, kiek realiai rastume daiktų, ir kiek galėtume jų prikrauti. Taigi, pirmiausiai nutarėme, kad reikia viską rinkti bendrai, o paskui ir išrūšiuoti. Ties tomis vietomis, kur buvo praminti kokie nors bent minimalūs takeliai, iškart, tiesiog akimirksniu pamatėme labai daug tokių šlamšto krūvų, kurių labiausiai nemėgsta gamta. Miške mėtėsi visokie plastikiniai buteliai, taip pat ir stiklo šukės. Tikriausiai būta ir kažko daugiau, bet išliko plastikas, jo visai nemažai ir visokių pakuočių. Žinome, kad stiklas yra natūralus, taigi, jis turėtų laikui bėgant kažkaip suirti, o ir surinkti jį ir iš jo padaryti kažką naudinga tikrai nėra didelė kliūtis. Tačiau nemalonu, kad visgi turime rinkti tai, ką tikrai su savimi galėjo pasiimti ir visi tiek, kurių šiukšlių čia ištisas sąvartynas.

Duobės

Man asmeniškai pats keisčiausias radinys miške buvo visos tos duobės. Jų rasdavome vienoje ar kitoje vietoje, ir nebūdavo taip jau lengva nesistebėti. Tai nebuvo gyvūnų padarytos duobės, jas akivaizdžiai padarė žmogus, o kartais net naudodamas specialią techniką. Kam jam to reikėjo? Ar jis atėjo ir išsikasė žemes tam, kad galėtų jas kažkur panaudoti? O gal su metalo detektoriumi ėjo čia ir kažką rado? Nežinome.

Gyvūnija

Kadangi perkame miska, tai gauname ir viską, kas jame gyvena. Taigi, pirmiausiai paveldėjome pulkus paukščių. Vyras labai mėgsta šiuos sparnuočius, taigi, tai gana maloni dovanėlė. Taip ir norisi ir patiems pradėti kukuoti. Taip pat miške gyvena nemažai voveraičių ir kitokių graužikų, gal zuikių, nes matosi, kad kai kurie jauni ir tikriausiai dar patys skaniausi medeliai yra šiek tiek apgraužti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>