Kaip išsirinkti patalynę?

Gražus ir jaukus miegamasis neatsiejamas nuo tinkamos patalynės. Miegui skirta vieta turi būti ne tik rami, bet ir graži. Sukurti tokią erdvę naudojama Saulės patalynė. Tai kokybė už gerą kainą, o juk tai taip svarbu visiems, kurie ieško naujos patalynės, kuri ilgai džiugins nepakitusia išvaizda ir savybėmis.

Patalynės rūšys yra įvairios. Dažniausiai jos rūšiuojamos pagal audinius. Tai ne tik medvilnė ir sintetika. Galima rinktis lininę, šilkinę, satininę patalynę. Labiausiai mėgstamos maišytų audinių, kuomet sudėtyje yra pora audinių pluoštų. Dažnai tai suteikia dar geresnių savybių, nei tik vienos rūšies pluoštas. Renkantis reikia atkreipti dėmesį, kad patalynės komplektai būtų kokybiški. Dėl šios priežasties verta juos įsigyti tik iš patikimų pardavėjų.

Patalynė jūsų miegamajamDažnai pasirenkama satino patalynė. Tai labai tankus medvilnės audinys, kuris pasižymi švelnumu ir šilką primenančiu blizgesiu. Teigiamos jo savybės lėmė tokį perkamumą. Prie jų priskiriamas lėtas dilimas ir gerai išsaugoma spalva. Taip pat tokio audinio patalynę galima lengvai išlyginti, o ir tiems, kurie nemėgsta šio varginančio darbo, galima apsieiti be lyginimo. Svarbu tik pasirinkti kokybišką audinį. Atkreipkite dėmesį į sudėtį, kurioje turi būti nurodyta, kad patalynė pasiūta iš 100 procentų medvilnės. Toks satinas bus puikus pirkinys. Kartais nusprendžiama įsigyti su sintetikos priemaišomis manant, kad tai pagerins jo kokybę. Šiuo atveju tai nebus geras sprendimas, nes tokia patalynė greitai apsivels rutuliukais.

Labai populiari yra medvilnė. Tai patvarus ir praktiškas audinys, kuris itin tinkamas patalynei. Tarnavimo laikas bus ilgas. Vis dėl to, kokybė priklauso nuo to, kokio stiprumo medžiaga. Atkreipkite dėmesį į tankumą. Kuo jis didesnis, tuo geriau. Tai galima padaryti žinant, kiek gramų medvilnės turi būti viename kvadratiniame metre. Kaip pavyzdį galima pateikti didelio tankio skaičius – 200–220 gramų. Pasirinkta Saulės patalynė bus kokybiška ir ilgaamžė.

Linas – natūrali medžiaga, kuri vertinama daugelį amžių. Tai tvirtas ir šiurkštus audinys. Iš lino pasiūti patalynės komplektai puikiai tinka vasarai. Taip yra dėl to, kad šis audinys tolygiai išsklaido drėgmę. Tokiu būdu palaikoma vienoda kūno temperatūra. Neverta nerimauti dėl to, kad žiemą tokia patalynė netiks. Šaltuoju metų laiku linas maloniai šildys. Taip pat jis vertinamas dėl antibakterinių savybių. Tai laidus orui audinys. Jeigu nepatinka šiurkštumas, tai verta įsigyti skalbto lino patalynę, kuri bus minkštesnė ir malonesnė kūnui.

#1$ komentaras

  1. Vaiva

    Manau, jog patalynės užvalkalai turi būti kokybiški kaip ir pati antklodė. Juk jie liečiasi prie kūno ir suteikia jaukumo, komforto jausmą. O miegas yra labai svarbi bendros savijautos dalis, tad renkantis patalynę reikia nepamiršti, jog tai lyg investicija į save

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>