Kaip kvepėti skaniau?

KvepalaiJei mėgstate gerai kvepėti, kvepalai jums tikrai yra pažįstamas dalykas. Nors šiuo metu visos kvepalų parduotuvės yra uždarytos, jūs galite jų įsigyti internetu. Žinoma, pirkti naujus kvapus internetu gali būti kiek sudėtinga, kadangi neturėsite galimybės prieš tai jų pauostyti, tačiau yra keletas išeičių iš šios padėties. Pavyzdžiui, vietoj to, jog iš karto įsigytumėte kvepalų buteliuką, galite įsigyti keletą skirtingų mėginėlių, kurie tikrai nekainuos daug, bet atskleis jums kaip kvepia vieni ar kiti kvepalai. Taip pat prieš perkant būtinai rekomenduojame perskaityti visus aprašymus ir atsiliepimus apie kvepalus internete – tai daug ką apie juos pasako. Galiausiai, jei nenorite rizikuoti, galite tiesiog pirkti tokius pačius kvepalus, kokius turėjote ir seniau, kurie jums patiko. Tokiu būdu būsite garantuoti, jog gausite savo mėgstamą kvapą.

Net ir turėdami savo mėgstamus kvepalus, galite padaryti taip, jog kvepėtumėte dar geriau ir ilgiau. Egzistuoja įvairių triukų, kurie leidžia pagerinti kvepalų ir kvepinimosi kokybę. Pavyzdžiui, ar žinojote, jog prieš pasipurškiant kvepalų ant riešų, reikėtų juos patrinti su vazelinu? Vazelinas yra tarsi riebalas, kuris geriau sulaiko kvepalus, todėl kvepalai ant jūsų kūno išliks kur kas ilgiau. Ir būtinai nedarykite taip paplitusios klaidos – pasipurškę kvepalų ant riešų netrinkite jų vienas į kitą. Trindami riešus jūs juos tiesiog įkaitinate ir išgarinate visus kvepalus.

Kitas patarimas – kvepinkitės iš karto po to, kai išeinate iš dušo. Jei naudojate drėkinamąjį kremą, po dušo pasitepkite juo ir tuomet kvepinkitės. Vėlgi, tai susiję su tuo, kaip ilgai laikysis kvepalai. Kuo jūsų oda drėgnesnė, tuo geriau ji įsisavins kvepalus. Tikriausiai jau žinote, jog kvepalus geriausia purkšti ten, kur labiausiai jaučiamas pulsas. Tačiau ar žinote kokių nors pulso taškų, neskaitant riešų? Tai gali būti vidinė jūsų kelių pusė, kaklas, vidinė alkūnių pusė bei žemiau juosmens. Jei pasikvepinsite visas šias vietas, kvapas tikrai bus intensyvus.

Taip pat nepamirškite ir plaukų – juos pakvepinti taip pat būtina. Tačiau nepurkškite kvepalų tiesiai ant savo galvos, geriau tiesiog papurkškite ant plaukų šepečio arba šukų, o tuomet formuokite šukuoseną. Jei galite sau leisti, rekomenduojame įsigyti specialių kvepalų kurie yra skirti būtent plaukams. Jų sudėtis yra šiek tiek kitokia, todėl su jais nerekomenduojama kvepinti nieko kito, kaip plaukų. Tokiu būdu turėsite atskirus kvepalus tiek kūnui, tiek ir plaukams.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>