Spaudos paslaugos

Spaudos paslaugosKalendorius, tai puiki dovana, ją galite dovanoti ne tik Naujųjų metų proga ar Kalėdų. Kiekvienas bus patenkintas gavęs asmeninį, ant viršelio galite patalpinti, kokius tik norite vaizdus. Tai gali būti nuotraukos, palinkėjimai, užrašai. Svarbu, kad užsukę į http://www.onprint.lt/li/kalendoriai/products/ galite greitai užsisakyti pageidaujamas prekes. Vos per penkiolika minučių galite turėti kalendorių tokį, kokio pageidaujate. Tai ne tik gali būti graži dovana, bet ir kas dieną priminti apie jus jūsų artimam žmogui. Kalendorius naudojamas dažnai, jį galite pasidėti ant stalo, pasikabinti ant sienos. Tai praktiška dovana, kuri tikrai neužsigulės stalčiuje. onprint.lt patogu naudotis, čia galite negaišdami laiko pasiskaičiuoti, kiek jums kainuos kalendoriaus gamyba. Yra galimybė pasirinkti pardavėjo siūlomą šabloną, o jei norite galite įkelti savo paruoštą maketą. Pardavėjas siūlo ne vieną maketą, kuris jums gali tikti. Kalendoriaus dydį galite rinktis pagal poreikį (pavyzdžiui, nuo A4 iki A0). Vieniems reikalingi nedideli kalendoriai, o kiti nori, kad jie būtų įspūdingo dydžio. Galite rinktis visus mėnesius viename lape arba atskiruose. Dovanai kartais pasirenkami plakatai, tai gali būti puiki idėja šventei. onprint.lt gali jums, taip pat, pasiūlyti reklaminių plakatų spausdinimą. http://www.onprint.lt/li/plakatai/ užsukite ir užsisakykite spaudą pagal savo pateiktą maketą, arba pasirinkite iš siūlomų. Plakatas gali padėti skleisti informaciją, jis gali būti gerai matomas, žinoma, jei parinksite ryškias spalvas ir tinkamą dydį. Tai viena iš pigesnių reklamos priemonių. Plakatus galite rinktis didesnių arba mažesnių formatų.

Svetaine onprint.lt patogu ir paprasta naudotis, čia viskas aiškiai pateikta. Kilus klausimams galite susisiekti su darbuotojais, kurie mielai atsakys bei patars. onprint.lt galite pasigaminti įvairių reklaminių priemonių. Čia rasite reklaminius stendus (Roll up), lenteles. Galėsite pateikti informaciją aiškiai ir matomai. Įmonė gali jums pasiūlyti tentus, vėliavas su jūsų įmonės atributika. Klientai pastebės iš toli ir tikri nepraeis pro šalį. Puiki reklaminė medžiaga – skrajutės. Dažniausiai pasirenkamas formatas A6. Galite atsispausdinti didesnį kiekį ir išplatinti, tokiu būdu priminsite arba informuosite apie save. Skrajutes vienpuses arba dvipuses galite atsispausdinti nebrangiai, tai pigi, tačiau gali būti labai efektyvi reklama. Reklaminiai plakatai bei kiti spaudos darbai, gali padidinti jūsų įmonės pardavimo apimtis, atvesti daugiau klientų. Spauda, lyginant su kitomis reklaminėmis priemonėmis, nekainuoja labai daug. Galite šiandieną rasti gerų pasiūlymų, jie gali būti jums labai naudingi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>