Automobilių nuoma

Nuomoja automobiliusIšsinuomoti automobilį daugeliu atvejų geresnis sprendimas, nei pirkti jį neilgam laikotarpiui. Tokias paslaugas siūlo daugelis įmonių. Automobiliu nuoma tampa vis populiaresne, todėl kad tai yra patogu ir kainos, palyginus, nėra didelės. Galite nuomotis ir vairuoti patys arba galima nuoma su vairuotoju. Svarbu atkreipti dėmesį į transporto priemonę, kurią planuojate pasirinkti. Nerekomenduojama nuomotis senų automobilių, kurie gali ne tik netikėtai sugesti kelyje, bet ir nebūti pakankamai saugūs. Reikėtų atkreipti dėmesį į sutartį, kuri pasirašoma kiekvieną kartą, jei nuomotojas nenori pasirašyti šio dokumento, verčiau atsisakykite jo paslaugų ir pasirinkite kitą, kuris yra patikimas. Tokiais atvejais, tai gali būti neteisėta ir nelegali veikla, kurios rezultatas gali būti daug nemalonumų ir nesusipratimų. Ieškantiems patikimų transporto priemonių nuomai puikiai tiks įmonės NEORENT siūlomos paslaugos. Nuomotojas nuomoja tik naujus automobilius, kurie yra patikimi ir saugūs. Čia rasite 2012 metų transporto priemones, senesnių nėra. Norėdami išsinuomoti pasirinktą automobilį, jį rezervuokite ir susitarkite dėl laiko. Tai patariama daryti visada ne tik sezono metu. NEORENT – tai kokybės ir kainos santykis, tikrai nenusivilsite. Nuomotojas siūlo savo teikiamas paslaugas visą parą, todėl galite kreiptis bet kada.

Daugelis vis dar abejoja, pirkti ar nuomotis transporto priemonę, kada jos reikia laikinai. Dažniausiai įsigijimas ir pardavimas gali kainuoti daugiau, nei automobilių nuoma. Išsinuomoti galite naujas transporto priemones, atrodysite solidžiai. Pirkti tokius automobilius gali leisti sau ne kiekvienas, kadangi kainos nėra mažos. Nepamirškite, kad transporto priemonę gali reikėti remontuoti, įsigijus nuosavą, jums to niekas nekompensuos. NEORENT gali suteikti techninę pagalbą kelyje ir prireikus pasirūpinti remonto darbais. Įmonė stengiasi, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas, komfortas garantuojamas. Internetinėje svetainėje galite rasti ne tik nuomojamų automobilių nuotraukas, bt ir visą reikiamą informaciją:

 • Kuro rūšį. Tai svarbu kiekvienam, kadangi kainos nėra vienodos. Jei planuojate važiuoti toliau ir daug, pasirinkite tai, kas pigiau.
 • Nurodoma pavarų dėžė. Daugeliui vairuotojų tai yra svarbu, ne kiekvienam patinka mechaninė arba automatinė.
 • Kiek kuro naudoja transporto priemonė šimtui kilometrų. Daugelis siūlomų transporto priemonių yra ekonomiškos ir kuro sąnaudos nėra didelės.
 • Galiojantys draudimai.
 • Ar yra oro kondicionieriai, grotuvai. Daugeliui svarbūs šie priedai.

NEORENT stengiasi pateikti viską, kas svarbu nuomojantis transporto priemones, kadangi taupo klientų laiką. Galite matyti visus duomenis, kurie yra įprastai svarbūs. Kilus klausimams visada galite susisiekti su įmonės darbuotojais, jie ne tik atsakys į jūsų klausimus, bet ir patars, jei sunku pasirinkti.

#1$ komentarai

 1. vairavimo mokykla Klaipėdoje

  Automobilio nuoma yra labai puiki alternatyva savam automobiliui, kai jis yra sugedęs, ar tiesiog norint paįvairinti keliones. Vienintelis reikalavimas, norint išsinuomoti automobilį yra turėti teisę vairuoti automobilį. Išsilaikius teises atsiveria visos galimybės!

 2. MB Automobilių nuomos sprendimai

  Tolimesnei kelionei daug smagiau yra rinktis naujus automobilius, kadangi ne visi kieme turime automobilius iš salonų tam gali pasitarnauti automobilių nuomos punktai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>