Investavimo horoskopas II/II

Jūs ir toliau investuokite su TeleTrade, o mes tęsiame savo investavimo horoskopą. Štai jums antroji dalis.

Liūtas

Prie šilumos liūtui sekasi visada geriau. Tad kai mūsų planeta atsisuks į vasaros laiką, liūtui iškart pradės sektis visur, net ir investavimo su TeleTrade rinkoje. Sėkmė nenusigręš, jeigu liūtas netinginiaus. Visada yra pavojus tapti kažkuo tokiu, kas per daug tinginiauja ir mėgaujasi ta šiluma. Tačiau, jeigu norite būti sėkmingu liūtu, tai ir kovoti turite kaip tikras karalius. Turite nuolat mąstyti apie tas investavimo strategijas, kurios galėtų būti sėkmingos. Turite nesiliauti būti savo investavimo srities karaliumi.

Mergelė

Investavimo pasirinkimaiMergelė kartais pralošia per daug vien todėl, kad viską skaičiuoja labai racionaliai, bijo rizikuoti, bijo suklysti ir siekia sau naudos. Versle tai dažniausiai pasireiškia tada, kai verslas neprisideda prie jokių socialinių iniciatyvų, tik pelnosi iš to verslo pats. Tad žvaigždės rodo, kad šiais metais mergelei itin svarbu turėtų būti pabandyti rasti kažkokią nesavanaudišką, pelno nesiekiančią veiklą, kuri sukurtų tam tikrą gyvenime balansą. Tik tada bus galima laisviau žiūrėti ir į patį investavimo procesą bei taip sau leisti šiek tiek lengviau atsipūsti.

Svarstyklės

Svarstyklėms finansų rinkos tampa vieta kūrybai. Jos sugalvoja pačius keisčiausius sprendimus, jos randa neįtikėtinas strategijas, bandydamos suvokti investavimo strategijas ir finansų rinkos pokyčius. Todėl kol jos nepraras savo žavesio, ir kol investavimo srityje elgsis būtent taip, tol viskas bus geriau. Tačiau, jeigu svarstyklės pasidarys kitokios, tada joms nesiseks.

Skorpionas

Šie metai yra juodai sėkmingi investuojantiems skorpionams. Palankus paros metas – juoda naktis. Dieną skorpionas gali miegoti, o naktį investuoti. Ką tai reiškia? Bendradarbiavimą su Amerika, kuri dirba visai kitokiu režimu. Jeigu to dar nepadarėte, pabandykite investuoti ir finansinius klausimus spręsti naktimis, pamatysite, kaip atsiperka.

Ožiaragis

Šiais metais ožiaragiui koją kiš jausmai. Tai jam atrodys, kad investavimas į akcijų biržas ir finansines platformas yra kažkokia netikra veikla, tai jam norėsis daugiau pagarbos tarp žmonių, tai jis įsimylės antrą pusę, kuri turės labai aiškią nuomonę investavimo klausimais. Tam, kad ožiaragis būtų sėkmingas, jis turėtų šiek tiek nusiraminti ir mažiau leisti liepsnoti jausmams.

Vandenis ir Žuvys

Šie ženklai šiais metais turėtų tiesiog pasiduoti natūraliam srautui. Tai bus pati geriausia išeitisi, leidžianti tiesiog gyventi patogiai, tiesiog per daug nesukti galvos.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>