Skardos lankstiniai stogui – ko prireiks

Skarda ir jos gaminiaiDengiate skardinį stogą? Jums bus reikalingi įvairūs skardos lankstiniai, ne tik pati skardinė stogo danga. Tuo jau netrukus įsitikinsite patys, kadangi dengiant stogą tikrai būna ką veikti, kol viską nusiperki.

Skardinis stogas

Visų pirma, skardos lankstiniai dažniausiai būna jau gatavi kai kurie. Ir todėl tikrai neapsimoka samdyti skardininką, kuris atskirai kažką lankstytų ir darytų. Geriausia iš karto viską pirkti patikimoje interneto parduotuvėje, kuri turi pakankamai gražią pasiūlą. Taigi, skardiniam stogui pirmiausia reikės pačios skardos. Žmonės dažniausiai gali rinktis raudoną, žalią, rudą, tamsią, juodą, pilką paprastą skardas. Tai taikoma ir prie miesto bendro vaisto, ir prie architekto planų, savivaldybės leidimų bei asmeninių namo šeimininko norų.

Kaminas

Priklausomai nuo to, kokios spalvos buvo stogo danga, paprastai yra daromi ir visi kiti skardos gaminiai. Spalva turi būti ta pati, nes skirtingos skardos ant stogo ir jo gaminių atrodo taip pat, kaip automobilis su kitos spalvos kapotu ar sparnu – prastai. Dažnai žmonės pasirenka statyti skardinį kaminą, kadangi jis yra patvarus ir sąlyginai pigus. Aišku, reikia visada nuspręsti, ar geriau pirkti jau padarytą kaminą ar lankstyti iš turimos skardos. Verta lankstinius užsakyti padarytus individualiai, kada jie yra unikalūs, reikia kažko neįprasto.

Lietaus nuvedimo sistemos

Tam, kad lietus neskalbtų jūsų gyvenimo, vien vienišo lietvamzdžio neužteks. Reikės ir daug daugiau dalykų. Tai bus ir lietvamzdžiai, ir latakai, ir laštakai, ir alkūnės, visos sujungimo sistemos. Taip pat visos tvirtinimo ir lietaus nuvedimo sistemų apdailos sistemos. Visa tai sudarys nemažą kainą ir turės taip pat praeiti laiko, kol stogdengiai sudės visas šias sistemas.

Kraigas, vėjalentės

Galiausiai, kiekvienas stogas viršuje turės turėti kraigą, kuris gali būti net ir labai siauras. Taip pat bus ir vėjalentės, taip pat reikalingos ir dėl grožio, ir dėl šiltumo. Tiek tų skardos gaminių. Kartais žmonės nori ir vėjarodžių. O labai dažnai – pageidauja iš tos pačios spalvos skardos pagaminti ir palanges po langais arba kokias nors balkonų apdailas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>