Slidinėjimo kelionės Europoje

SlidinėjimasŽiemos atostogos daugeliui asocijuojasi su slidinėjimu. Mūsų šalies piliečiai vis dažniau jas nori praleisti aktyviai. Šiuo metu labai populiarios slidinėjimo kelionės Europoje. Galima rasti daug puikių kurortų, kuriuose galima puikiai praleisti atostogas.

Tarp populiariausių šalių, kuriose yra geriausi slidinėjimo kurortai galima paminėti Prancūziją, Ispaniją, Austriją, Švediją ir Šveicariją. Žinoma, ir kitose šalyse galima rasti puikių vietų, tereikia gerai paieškoti. Viskas priklauso nuo poreikių. Vieniems reikia prabangaus slidinėjimo kurorto Šveicarijoje, o kitiems pakanka paprasto slidinėjimo Lenkijoje. Žinodami savo poreikius ir finansines galimybes galėsite paprasčiau pasirinkti tinkamą vietą atostogoms.

Dažnai norima sutaupyti. Ypatingai, jei dar nemokama gerai slidinėti, todėl nesinori per daug išlaidauti, o ir poreikiai tuomet daug mažesni, nei jau pažengusių ir daug mačiusių keliautojų. Norintys sutaupyti slidinėjimo kelionei turėtų rinktis mažesnius kurortus ar ne tokias populiarias šalis. Daug kas priklauso ir nuo trasų ilgio ir jų įrengimo. Tarkim, Čekijoje galima rasti pigius kurortus, kuriuose slidinėjimo trasos siekia iki 10 kilometrų ilgio. Palyginus su Šveicarija, bus sutaupoma labai daug, net ir radus panašius trasų ilgius. Taip pat norintys sutaupyti turėtų rinktis keliones ir rezervuoti apgyvendinimą bei kelionės bilietus iš anksto. Taip bus sutaupoma dalis atostogų biudžetui skirtų pinigų. Be to, Europos slidinėjimo kurortuose dažnai galima rasti taikomas nuolaidas šeimoms ar grupėms. Verta jomis pasinaudoti ir taip dar daugiau sutaupyti. Kaip matome slidinėjimo kelionės Europos šalyse nebūtinai turi būti itin brangios. Galima rasti ir pigiai kainuojančias. Kitas puikus būdas sutaupyti – užsakyti kelionę iš kelionių organizatoriaus. Jis dažnai turi puikių pasiūlymų.

Kokią šalį pasirinkti priklauso nuo daugelio kriterijų. Tarkim, vykstant į Austriją siūloma apsilankyti Igis. Tai kaimas, kuriame rasite vieną iš geriausių slidinėjimo trasų šioje šalyje. Čia patiks tiek pradedantiesiems, tiek ir jau pažengusiems. Visas trasų ilgis siekia apie 300 kilometrų. Ieškantys gražių gamtos vaizdų vyksta į Šveicarijoje esantį Kandersteg miestelį. Tiesa, jis tiks tik pradedantiems slidinėti, tačiau vaizdai išties gali pakerėti visus. Norintys ilgų trasų renkasi Prancūzijos Courchevel slidinėjimo kurortą, kuriame trasos siekia 370 kilometrus.

Europoje slidinėjimas labai populiarus, todėl nusprendus, kuri šalis taps šių atostogų tikslu, reikia kuo anksčiau pradėti organizuoti kelionę. Tai galima padaryti patiems arba kreiptis į kelionių organizatorius. Bet kuriuo atveju tinkamai viską suplanavus įspūdžiai bus patys geriausi.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>