Kodėl jums reikalingas elektrą taupantis kompresorius?

Suspausto oro kompresoriai naudojami įvairioje pramonės veikloje. Tiesa, kad naujas kompresorius atitiktų jūsų lūkesčius ir užtikrintų kokybišką darbą, privalote rinktis ne tik žinomo vardo gamintoją, patikimą kompresorių pardavėją, bet ir konkrečiai sričiai tinkančią suspausto oro įrangą. Jei abejojate dėl savo sprendimo, turėtumėte pasitarti su šios srities darbuotojais. Praktika rodo, kad vienas populiariausių pirkėjų pasirinkimų – sraigtinis, elektrą taupantis kompresorius. Tai itin praktiškas įrenginys, tinkamas tiek mažoms dirbtuvėms, tiek stambioms pramonės įmonėms. Užtikrindamas kokybišką darbą, sraigtinis kompresorius sėkmingai naudojamas ne vienerius metus.

Elektrą tausojantys sraigtiniai kompresoriai

SutaupykiteKokybiškas sraigtinis kompresorius gali realizuoti įvairiausius suspausto oro poreikius, todėl tokia įranga yra pritaikoma įvairioje veikloje, nepriklausomai nuo to, ar jums priklauso nedidelis autoservisas, ar stambi pramonės įmonė. Svarbiausi šių kompresorių privalumai yra jų ekonomiškumas, ilgaamžiškumas, patikimumas, gan paprasta konstrukcija, greitas aptarnavimas. Priklausomai nuo individualios situacijos, pirkėjams siūlomi pastovaus ir kintamo našumo sraigtiniai kompresoriai.

Rinkdamiesi žinomo gamintojo, aukštos kokybės sraigtinį kompresorių, efektyviai taupysite elektros sąnaudas. Skaičiuojama, kad elektrą taupantys kompresoriai gali sutaupyti iki 40 proc. energijos, o bendri eksploatacijos kaštai sumažėja iki 30 proc. Tai reiškia, kad kokybiškas kompresorius gali atsipirkti vos per kelis darbo mėnesius. Be to, suspaustas oras pramonei pasižymi švarumu ir aukšta kokybe.

Sraigtinių kompresorių privalumai ir trūkumai

Kalbėdami apie sraigtinius kompresorius, ekspertai paprastai linkę kalbėti ne tik apie efektyvų elektros taupymą (lyginant su kita įranga, tam pačiam oro kiekio suspaudimui sraigtiniai kompresoriai sunaudoja žymiai mažiau elektros energijos), bet ir apie kitus privalumus, kurių esminiai yra tylus darbas ir nepertraukiamas veikimas (įranga gali dirbti 24 valandas per parą), taip pat – itin ilgas tarnavimo laikas, užtikrinantis, kad investuodami į prietaisą, investuosite į ilgalaikius darbo procesus. Tiesa, kaip ir kiekvienas įrenginys, sraigtiniai kompresoriai turi savų trūkumų, kurių didžiausias – gana aukšta kaina. Iš kitos pusės, nors minėtieji prietaisai kainuoja daugiau, jų elektros sąnaudos yra gerokai mažesnės, lyginant, pvz., su standartiniais stūmokliniais kompresoriais, todėl vertinant iš ilgalaikės perspektyvos, investuoti į sraigtinį kompresorių apsimoka kur kas labiau – tai vienas dažniausių sprendimų, kurį priima didesnių apimčių gamybinės įmonės.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>