Automobilių stiklų valymas

Neretai AGN stiklai atrodo kaip nauji tik tuomet, kada yra tinkamai nuvalyti. O valyti stiklus reikia mokėti ne tik taip, kad nusivalytų nešvarumai, bet ir kad būtų nepakenkta patiems stiklams ir mašinai. Kodėl kartais auto stiklų valymas gali padaryti daugiau žalos negu naudos? Ką daryti, kad stiklai visada atrodytų puikiai? Štai keletas atsakymų.

Blogi valytuvai gali subraižyti stiklą

AGN paslaugosAr tai būtų lengvoji mašina, ar kalbėtume apie tai, kas remontuoja sunkvežimių stiklus, visi stiklai kelionės metu (priekiniai stiklai ir dažnai galinis stiklas) turi turėti savo valytuvus. Tačiau yra skirtumas, kokius juos naudojate, ir ką jie daro. Kadangi valytuvai arba gali tinkamai veikti ir tiesiog puikiai pašalinti purvus ir visa kita nuo stiklo, arba gali būti tikrai labai blogas dalykas ir valytuvai tik kenktų, valant pridarytų žalos. Tai būtų tokiu atveju, jeigu jie turėtų prastas apsaugines pagalvėles ir braižytų stiklą. Iš tiesų, tai viena iš priežasčių, kodėl gana dažnai stiklai yra subraižyti – būtent dėl prastų arba labai nusidėvėjusių, arba pagal modelį netinkamų valytuvų. Tad pirma žiūrėkite automobilio gamintojo rekomendacijas, kokių reikia valytuvų, paskui tokių ieškokite geros firmos, skaitykite atsiliepimus internete ir naudokite tik tokius valytuvus, kurie iš tiesų būtų geri.

Plovykloje stiklą galima pavalyti atskirai

Jeigu automobilį paprastai plaunate auto plovyklose, o ne namuose ant kiemo, galite pasistengti ir stiklus pavalyti bent kažkiek atskirai. Tai reiškia, kad galėtumėte susirasti specialaus skysčio, švelniausią kempinę, ar būtent stiklų valymui skirtą įrankį. Tuomet auto stiklai žvilgės, švies, bus švarūs ir atrodys puikiai.

Žiemą reikia nepamiršti neužšąlančio skysčio

Labai svarbu žiemą tinkamai plauti, valyti stiklus. Kadangi žiemą neužšąlantis skystis yra vienintelis, tinkamas stiklų valymui. Jeigu valysite su paprastų langų valymo skysčiu, turėsite tikrai daug bėdos. Tad žiemą stenkitės naudoti neužšąlantį skystį – tik taip būsite įsitikinę, kad viskas tikrai gerai.

Turistams stiklus valo sankryžose

Pastebėtina, kad Lietuvoje nėra populiaraus užsienyje, turistinėse šalyse, uždarbiavimo būdo – stiklų valymo sankryžose. Viduržemio jūros šalyse, visur, kur yra nemažai atvykėlių emigrantų iš šiltų kraštų, visur, kur yra daugiau turistų, populiaru ant sankryžų, automobiliams sustojus, siūlyti jiems nuplauti priekinį stiklą. Aišku, tie, kurie užsiima tokiu amatu, turi apdairiai žiūrėti į automobilį, įsitikinti, kad tai pakankamai prabangus automobilis, jog vairuotojas galėtų sumokėti už paslaugas. O taip pat reikia ir to, kad automobilis visgi būtų bent šiek tiek nešvarus ir paslauga būtų naudinga.

#1$ komentaras

  1. Giedrius

    Nepamirškit laiku pasikeisti lempuciu , nes nepadės nei skaidriausias stiklas pasaulyje :)

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>