Naujos namų durys

Dabar jau galiu į namus įeiti pro naujas medines durys, nes jos jau yra čia, ir visas remontas pagaliau pabaigtas. Argi ne smagu pagaliau įžengti pro naująsias duris ir pamatyti, kaip jūsų butas atrodo po remonto? Tai kiekvienam žmogui – didžiulis malonumas. Taigi, kai pagaliau atvykau į šiuos namus, noriu pasakyti, kaip čia viskas atrodo.

Prieškambaris

Naujos durys jūsų būstuiPrisimenu gerai, kokias dideles medines duris šiame name turėjo seneliai. Jos savo svoriu, sunkumu, dydžiu tikriausiai prilygo geroms šarvuotoms buto durims, tokioms, kokias dabar dažniausiai padaro žmonės, kai kuriasi naujuose namuose. Tas kambarėlis, į kurį patekdavome pro sunkias medines duris, buvo vadinamas priemene, bet žinau, kad lietuviškai vadintųsi tiesiog prieškambariu. Taip pat mums tekdavo nemažai laiko praleisti ir laukiant lauke. Kol pabeldus į langelį galiausiai prasiverdavo tos medines durys, ir joms atsidarius galėdavome pamatyti spinduliuojančius iš džiaugsmo senelių veidus. Smagu būti vaiku, kai esi tas žmogus, kurį labai myli, kuriuo labai džiaugiasi vien todėl, kad išvis esi. Ant tamsių durų, kiek atsimenu, visada būdavo kreida užrašytas užrašas K plius M plius B. Jį kas metus senelis nupiešdavo su bažnyčioje pašventinta kreida. Taigi, toks tas gyvenimas provincijoje su senais krikščioniškais žmonėmis.

Dabar yra kitaip, nes tiesiog elegantiškai prasiveria naujos medinės durys. Jos turi keletą stilingų gražių stiklo detalių. Dabar yra kitaip, ir viskas kvepia statybų medžiagomis, dažais, ką tik įrengtais naujais dalykais. Taigi, įeiname į priemenę, kuri išklota nauju parketu, ir praveriame antrąsias duris. Už kurių atsiveria visiškai neatpažįstamai pakeisto buto vaizdas.

Dailus vaizdas

Žinoma, vis dar labai keista, kad iš išorės taip prastai atrodantis namukas viduje gali būti toks jaukus ir netgi kažkam asociuotis su prabanga. Juk tas modernus dizainas ir stilius prasideda tiesiog jau nuo pirmo žvilgsnio. Savininkai juokauja, kad dar taip geriau, kai remontą pasidarė pagrinde tik vidui, o išorę paliko beveik nepakeistą. Tai reiškia, kad galima turėti tikrai gražų būstą ir nekelti niekam pagundos laužtis į jūsų nuosavybę ir kažką daryti.

Taigi, su tokiais namais galima gyventi visai neblogai. Namo sienose, keliose vietose, taip pat įrengti stikliniai langai, didelės vitrinos, kelios durys, pro kurias bus galima įeiti, kai bus padarytos terasos. Kol kas savininkai neatskleidžia, kiek kainavo toks remontas, tačiau, sako, pavyko gana gerai.

#1$ komentarai

  1. Gerda

    Na geros durys yra labai svarbu. Namą pirkome jau pastatytą, tai nereikėjo rinktis durų, bet kai sumąstėme iš verandos padaryti terasą, tai susidūrėme su daug klaustukų, gerai kad įmonė, kuri statė terasą padėjo šiuo klausimu.
    http://www.kiemoprojektai.lt/lt/kiemo-projektai/terasos.htm

  2. shtorm.lt

    Ne tik namų durys svarbu bet ir tai kokie vartai pasirinkti. Reikia kad derėtų prie bendro kiemo interjero vaizdo.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>