Šį rudenį madingi drabužiai

Apie mados tendencijas šiam rudeniui jau turbūt skaitėte ne kartą, ir ne du, bet vis dar nesate tikri, kurie drabužiai yra madingi, kuriuos geriau kelti į palėpę ar atiduoti labdarai, o kuriuos vilkėti ir ką pirkti. Tad padėsime jums šiais klausimais bei atskleisime, kokius rūbus dėvėdami, tikrai nepralošite.

Apranga laukui

Madingi drabužiai JumsPirmiausiai, tai šiais metais drabužiai įgyja dar daugiau elegancijos ir tuo pačiu laisvumo. Dabar jau nereikia jums rengtis kažkokių aptemptų, gal net įliemenuotų paltų. Aš labai laukiu, kada pagaliau taip atšals oras, kad galėsiu dėvėti tą puikų vyriško kirpimo paltą. Taip, iš tiesų, šiais metais rudenį bus gerai jeigu turėsite itin minimalistinį vyriško kirpimo paltą. Su juo galėsite eiti visur – ir į darbą, ir į vakarėlį, ir į sporto salę, žodžiu, visas miestas bus pilnas jūsų ir to palto. Galite rinktis kažkokią neutralią spalvą, o aš išliksiu ištikima juodai spalvai. Jūs pačios nuspręsite, ar paltas bus tas juodas akcentas, kuris jus visą apibrėš, ar taps tik fonu, tik juoda lenta jūsų ryškiems aksesuarams. Taip pat nepamirškite, kad reikia išsirinkti ir batus. Šiais metais turime gana masyvią pakulnę ir itin aukštus aulus, iki pat ten, kur baigiasi mini sijonas. Tad, jeigu turite gražias kojas, galite jas parodyti su tokiais batais.

Tendencijos

Apskritai, drabužiai įgyja daugiau šiltojo sezono elemento ir pakankamai greitai išstumia vasarą. Net kai dar bus visai šalta, tarkime, vadinamoji bobų vasara, jūs jau atrodysite kaip visai prieš žiemą. Bus madingi labai dideli šilti kailiai, itin ilgos rankovės, kuo ilgesnė, tuo geriau. Taip pat ir masyvus tarsi per dideli paltai, šalikai, kepurės. Atsiras įvairių variantų, į ką tarsi įvynioti savo kojas, nes iš tiesų, galėsite nemažai visokių rūbų rengtis, kad pridengtumėte kūną.

Kalbant apie sijonus, reikia paminėti, kad labai madingi bus verstos odos. Taip pat – su sagomis priekyje, einančiomis per vidurį. O dar atsiranda ir keletas naujų siluetų, kurių jau nebuvo madoje keletą dešimtmečių, pavyzdžiui, tik ties keliais atsirandančios kelios klostės. Tik nepamirškite prie sijono pasirinkti tinkamų pėdkelnių, kitaip jūsų drabužiai atrodys nestilingai. Rudenį nesirinkite itin storų vilnonių, ieškokite elegantiškų ir peršviečiamų, jeigu yra pakankamai šiltas oras, kad dar galėtumėte taip apsirengti. Svarbiausia – visada galvokite apie tai, kas iš tiesų gražu jums, o ne stilistams.

#1$ komentaras

  1. odinės kuprinės

    Kalbant apie aksesuarus, rudenį ir pavasarį vis dar madoje įvairių spalvų ir dydžių odinės kuprinės, tinkančios prie bet kokios aprangos. Universalu ir patogu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>